VÝROBA A DODÁNÍ

Naší prioritou je kvalita a pečlivost, což také znamená, že všechny Poklady, které na našich stránkách naleznete, vyrábíme ručně a každý je originálem sám o sobě. Nikdy jsme nevyrobili dva stejné prstýnky nebo dva stejné páry náušnic. Je to dáno také rozmanitostí minerálů, ze kterých tvoříme, které se vždycky rozlomí tak, jak chce příroda.

Poklady tvoříme vždy na zakázku potom, co si zákazník udělá objednávku. Nemáme tedy plné sklady dopředu připravených produktů, ale na zakázku vyrábíme téměř každou objednávku zvlášť. Poklad projde našima rukama od velkého surového minerálu až po nalepení štítku dopravce, vše děláme ručně sami.

Naše běžná dodací lhůta šperků je 2-4 pracovní dny. Různé specifické úpravy někdy ale můžou přinášet i delší dodací lhůtu, která je na našem e-shopu v rozmezí 3-10 pracovních dnů. Během této doby se vždy maximálně věnujeme výrobě, balení a následnému odesílání Vašich Pokladů tak, aby Vám balíček, který Vám ve finále přijde, vykouzlil široký úsměv na tváři a Poklad Vám dlouho dělal radost. 

Pokud byste z jakéhokoli důvodu potřebovali balíček doručit expresněji, dejte nám to prosím vědět na e-mail a domluvíme se dále.