Má Krásná Ženo, Dovol si Zářit...

Naše heslo, které nás provází celým životem. Vždy jsem cítila jako velký úkol nás všech, aby si každý dovolil na tomto světě zářit. Vytvářet zde to, proč sem přišel a plnit tak své vnitřní potřeby bez ohledu na to, co si o tomto konání myslí společnost. 
Zářit pro nás znamená být autentická/ý, dovolit si uznat svoji velikost, uctít své Já, nesoudit sebe ani ostatní, milovat se bezpodmínečně, dovolit si dělat změny, vždy vědět, že jsi dostatečně krásná/ý, moudrá/ý, šikovná/ý ... pro tento svět. Protože Ty jsi! 

Tohle vše mají naše poklady říci. Přeji si, aby v každém z Vás podpořily tento pocit, aby si každá z Vás s našimi poklady dovolila zářit po celý život a inspirovala tím i další kouzelné Ženy.


Záříš jako ta nejjasnější hvězda, tak si to pojď užít!


Náš minerální Tým

Těmi, kdo pro Vás tvoří veškeré šperky od obrovského surového kusu minerálu až po jemný prstýnek, výrazné náušnice anebo zářivý řetízek, jsme my dva, Filip a Aneta, kteří oba dva tvoříme Poklady Duše.. Oba dva milujeme tvoření, jsme kreativní a náš nápad pro tento projekt vznikl zcela intuitivně tak, jak je to s minerály vždy nejlepší.

Spojení Muže a Ženy v práci je jako Jin a Jang krásně doplňující, protože to, co jednomu chybí, dokáže doplnit ten druhý a naopak.  

Aneta, jakožto Žena a zastupitelka ohnivého živlu vkládám do projektu ženský princip jako je intuice, kreativita, estetické cítění a moje ohnivé znamení také přispívá k cílevědomosti a realizaci stále nových nápadů.

Filip do práce zase vkládá jemu přirozený mužský princip a element vody, díky kterému obstarává tu hrubší práci, je velmi manuálně zručný, dokáže k nápadům přidat technické postupy a díky vodnímu znamení dokáže být klidný, rozvážný a organizovaný.

Věřím, že Vám naše spojení vždy dokáže přinést poklad, který si zamilujete a stane se pokladem Vaší Duše.

S láskou Aneta a Filip