Nejčastější otázky

1. Když si objednám šperk z nabídky, kdy mohu očekávat jeho dodání?

V aktuální chvíli je naše běžná dodací lhůta 2-4 pracovní dny, a pokud na Váš balíček z jakéhokoli důvodu spěcháte více, jsme schopni, dle individuální domluvy, doručení uspíšit.

2. Nejsem si jistý/á velikostí, pokud by šperk neseděl, je možné jej vyměnit?

Ano, do 14 dnů od převzetí zásilky nám stačí napsat zprávu na e-mail a domluvit se s námi na výměně Vašeho šperku za jiný nebo na úpravě velikosti. 

3. Vyrábíte i šperky na zakázku, případně speciální velikosti, které v nabídce nemáte?

Jistě! jsme otevřeni všem Vašim nápadům, a tak se na nás s Vaším speciálním přáním neváhejte obrátit.

4. Nevím, jaký šperk je pro mě ten pravý, můžete mi poradit s výběrem kamene? 

S radostí! Přímo pro takové účely jsme vytvořili příručku pro výběr přímo zde na eshopu. Stačí se prokliknout v horní liště do kolonky "jak si šperk vybrat" a tam najdete spoustu rad, jak najít ten pravý pro Vás. Můžete si vybrat krystal dle znamení, jeho účinků nebo druhu, o který máte zájem. Pokud byste ale i tak potřebovali individuální radu, neváhejte se na nás obrátit na emailu - info@pokladyduse.cz, rádi Vám pomůžeme s výběrem toho pravého pokladu pro Vás.

5. Mohu nosit více Vašich šperků dohromady, nebudou se mezi sebou kameny nějak energeticky blokovat?

Určitě můžete šperky kombinovat a vždy záleží na Vaší intuici a pocitu. Pro kombinovaní krystalů není žádné jasně dané pravidlo. Některé krystaly se naopak velmi hodí kombinovat, protože se navzájem dokáží nabíjet a energeticky podporovat, a tak ještě více posílit svůj potenciál a svoji sílu. Takže směle do toho dle Vašeho pocitu.

6. Jak si změřím prst kvůli velikosti prstenu?

Měření v domácích podmínkách není žádný problém a je velmi přesné, pokud se provede správně. 

Pro měření v domácích podmínkách je ideální zvolit variantu měření podle krejčovského metru, který obtočíte kolem prstu, na kterém chcete prsten nosit. Výsledná míra, která Vám vyjde je Váš obvod. 

Dále je doma možné měřit pomocí pravítka a provázku. Provázek obtočíte kolem prstu a obtočenou část poté přiložíte k pravítku. Tímto způsobem také zjistíte svůj obvod.


7. Přála bych si konkrétní tvar kamene ve svém šperku, je možné Vás o to poprosit?

Jistě, stačí si svůj šperk u nás objednat a do poznámky k objednávce připsat, jaký tvar nebo velikost kamene si přejete.