ŽIVOTNÍ POSLÁNÍ- dvě varianty

Tanzanit

Jeden z neoblíbenějších, nejkrásnějších a nejvzácnějších kamenů současnosti. Tanzanit byl poprvé objeven až v roce 1967 v Merelani Hills v Tanzanii, ve Východní Africe. Tanazanit se stává stále vzácnějším kamenem, protože jeho hlavní naleziště je již téměř vytěženo a nová nebyla nalezena.

Tanzanit má velmi silné vibrace, pomáhá vstoupit do změněných stavů vědomí, usnadňuje duchovní cestování, telepatii a navozuje hlubokou meditaci. Toužíte-li odhalit své skutečné poslání, je tento kámen přesně pro Vás. Působí blahodárně při stavech přepracování, pomáhá nám, udělat si čas sami pro sebe a dává do rovnováhy výkyvy energie. Dokáže přeměnit špatné energie v dobré a pomáhá prosazovat sebe sama. Vynáší na povrch potlačované pocity, aby mohly být zpracovány.

Jsem velice vděčná, že jsme se k tomuto velmi vzácnému minerálu měli možnost dostat a tvořit z něj poklady pro Vaši duši, protože vím, že tu máme lidi, kteří jej skutečně ocení.

Řetízky jsou z kvalitní chirurgické oceli ve dvou variantách vykládané kousky vzácného tanzanitu.

Každý kousek je zcela úplně jinak krásný a každý je naprosto dokonalý ve své jedinečnosti.

Jedná se o maličký, drobný a velmi elegantní řetízek s kulatým přívěskem z tanzanitu se silnou transformační energií.

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Dárková krabička ke každému řetízku

Tanzanit jeho vzácností ukazuje velkou vzácnost ve Vás. Dokáže Vám pomoci dostat se k Vašim záměrům a pomůže odkrýt Vaše skutečné životní poslaní. Věřím, že pokud si Vás tento nesmírně jedinečný kámen našel, je čas, aby vstoupil do Vašeho života a mohl plnit společně s Vámi své poslání. 

S láskou AnetaZvolte si variantu:

995,00 Kč