ŽIVOTNÍ CESTA

Vltavín

Jako kámen propojitelnosti, Vltavín nese intenzivní frekvenci splynutí zemských a mimozemských energií, které jsou rychle cítit často hlavně těmi, kdo rezonují s jeho silou. Držení Vltavínu poprvé způsobuje často pocit tepla, prvně v ruce a potom postupně v celém těle. V některých případech se aktivuje srdeční čakra. Používá se k posílení hledání vlastní cesty. Je kamenem duchovního růstu, hledání a uzdravování. Dříve byl považován za mystický kámen, který může dopomoci ke štěstí a ke splnění přání. Dále mezi účinky vltavínu patří podpora psychické ochrany, potlačení negativní energie a slouží i jako meditační krystal.

Vltavíny jsou tektity, tzn. hornina, která vznikla dopadem mimozemského tělesa - meteoritu na zemský povrch. Po dopadu došlo k roztavení stávajících hornin, působením tepla a energie došlo ke spojení hornin s meteoritem a ke vzniku vltavínů. Objeven byl v České republice v roce 1787 nedaleko Týna nad Vltavou.

Těší nás, že Vám můžeme přinést další český minerál. Vltavín má pro velmi silnou transformační schopnost a proto jsme se shodli, že je potřeba jej tu pro Vás mít. Vltavín si Vás vždy přivolá, když jej zrovna potřebujete.

Minerál na prstýnku je surový a opracovaný tak, abychom zachovali krásu a jedinečnost přírody a každého jejího výtvoru.

Prsteny vyrábíme z kvalitní chirurgické oceli a všechny do jednoho prošly, tak jako každý náš šperk, našima rukama. Jsou precizně zpracované a každý je originál s vlastním příběhem.

Velikost minerálu i prstýnku je volitelná, takže ať chcete drobný prstýnek nebo výrazný šperk, vše je možné a my jej vytvoříme přímo podle Vás.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Vltavín nám vždy pomůže udržet ten správný směr na cestě životem. Ukáže nám také, že bytost, o kterou se můžeme vždy opřít, je ukryta v nás samotných. Pomůže nám též, propojit se s vibracemi, které jsou nám blízké a mohou nám pomoci s vnitřním rozvojem v tomto životě.

Zvolte si variantu:

2 310,00 Kč