ŽIVOTNÍ CESTA - surový řetízek

SLEVA

Vltavín

Jako kámen propojitelnosti, Vltavín nese intenzivní frekvenci splynutí zemských a mimozemských energií, které jsou rychle cítit často hlavně těmi, kdo rezonují s jeho silou. Držení Vltavínu poprvé způsobuje často pocit tepla, prvně v ruce a potom postupně v celém těle. V některých případech se aktivuje srdeční čakra. Používá se k posílení hledání vlastní cesty. Je kamenem duchovního růstu, hledání a uzdravování. Dříve byl považován za mystický kámen, který může dopomoci ke štěstí a ke splnění přání. Dále mezi účinky vltavínu patří podpora psychické ochrany, potlačení negativní energie a slouží i jako meditační krystal.

Vltavíny jsou tektity, tzn. hornina, která vznikla dopadem mimozemského tělesa - meteoritu na zemský povrch. Po dopadu došlo k roztavení stávajících hornin, působením tepla a energie došlo ke spojení hornin s meteoritem a ke vzniku vltavínů. Objeven byl v České republice v roce 1787 nedaleko Týna nad Vltavou.

Těší nás, že Vám můžeme přinést další český minerál. Vltavín má pro velmi silnou transformační schopnost a proto jsme se shodli, že je potřeba jej tu pro Vás mít. Vltavín si Vás vždy přivolá, když jej zrovna potřebujete.

 + K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Standardní délka řetízku je 45 cm a další volitelné v sekci "zvolte variantu" níže. V případě, že si budete přát specifickou délku, neváhejte se na nás prosím obrátit v kolonce "Doplňující informace" při souhrnu objednávky. Cena zůstává stejná.

+ Řetízek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli.

+ Ke každému řetízku je dárková krabička, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Každý jednotlivý minerál je námi ručně vrtaný a opracovaný. Řetízky jsou ručně zpracovávané na míru, takže je možné si napsat i o individuální velikosti. Vše prošlo našima rukama.

Vltavín nám vždy pomůže udržet ten správný směr na cestě životem. Ukáže nám také, že bytost, o kterou se můžeme vždy opřít, je ukryta v nás samotných. Pomůže nám též propojit se s vibracemi, které jsou nám blízké a mohou nám pomoci s vnitřním rozvojem v tomto životě.

Zvolte si variantu:

2 650,00 Kč 3 133,00 Kč