ZÁVOJ HOJNOSTI

Citrín

Bohatý žlutý kámen. Je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch. Přináší štěstí do našich životů. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek. Velice zvyšuje tvůrčí schopnosti. Pohlcuje negativní energii. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie.️

Tento náramek je velmi elegantní a zároveň jemný. Je skvěle nastavitelný, takže ať už máte ruku S, M nebo L, bude na Vás vypadat perfektně.

V případě, že byste si jej přáli ještě o něco větší a nebo naopak menší, není problém napsat tento svůj požadavek do poznámky k objednávce. Budeme se snažit vyhovět každému z Vás.

Tento poklad si na sobě nese zrovna několik nádherných žlutooranžových krystalků citrínu vylomených přímo z citrínové drúzy. 

Citrín v tomto zlatém provedení je velmi zářivým šperkem, se kterým se budete cítit jako Královna.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému náramku Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál čistíme posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Přináší hojnost do života jak ve finanční, tak i v jakékoliv další podobě. Záleží na tom, o co ho požádáte a jaká jsou Vaše přání. 

929,00 Kč