ZÁVOJ HOJNOSTI

Citrín

Bohatý žlutý kámen. Je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch. Přináší štěstí do našich životů. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek. Velice zvyšuje tvůrčí schopnosti. Pohlcuje negativní energii. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie.️

Představuji Vám úplnou novinku na našem e-shopu! Je jí tento náramek s drobnými krystalky záhnědy a ve zlaté variantě z kvalitní chirurgické oceli.

Tento náramek je velmi elegantní a zároveň jemný. Je skvěle nastavitelný, takže ať už máte ruku S nebo L, bude na Vás vypadat perfektně.

V případě, že byste si jej přála ještě o něco větší a nebo naopak menší, není problém napsat tento svůj požadavek do poznámky k objednávce. Budeme se snažit vyhovět každé z Vás.

Tento poklad si na sobě nese zrovna několik nádherných žlutooranžových krystalů citrínu z citrínové drúzy. 

Citrín v tomto zlatém provedení je velmi zářivým šperkem, se kterým se budete cítit jako Královna.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

Ke každému náramku Ti přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Tě provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Přináší hojnost do života jak ve finanční, tak i v jakékoliv další podobě. Záleží na tom, o co ho požádáš a jaká jsou tvá přání. 

S láskou Aneta

765,00 Kč