ZÁVOJ HARMONIE

Záhněda

Skvěle fungující a velmi účinný kámen, který dokáže neutralizovat protiklady. Záhněda přináší úlevu od strachu, zbavuje depresí a navozuje stav emocionálního klidu. Je to vynikající kámen proti stresu. Pomáhá překonávat obtížné situace a dodává sílu při rozhodování. Potlačuje noční můry a objasňuje význam snů. Neutralizuje negativní vibrace, zahání stres a pohlcuje elektromagnetický smog.

Představuji Vám úplnou novinku na našem e-shopu! Je jí tento náramek s drobnými krystalky záhnědy a ve zlaté variantě z kvalitní chirurgické oceli.

Tento náramek je velmi elegantní a zároveň jemný. Je skvěle nastavitelný, takže ať už máte ruku S nebo L, bude na Vás vypadat perfektně.

V případě, že byste si jej přála ještě o něco větší a nebo naopak menší, není problém napsat tento svůj požadavek do poznámky k objednávce. Budeme se snažit vyhovět každé z Vás.

Záhněda v tomto stříbrném provedení je velmi jedinečným kouskem, se kterým se budete cítit jako Bohyně.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

Ke každému náramku Ti přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Tě provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Vytvořme harmonii mezi veškerými aspekty našeho života a v nás samých. Propojme mužský a ženský princip v nás a budou se dít krásné věci, Využijme tak na sto procent náš potenciál. Záhněda je nádhernou přírodní ukázkou této harmonie v propojení světla a tmy.

650,00 Kč