VZÁCNOST V TOBĚ - minimalistický

Vyprodáno

Vivianit

Vivianit se tradičně používá jako velmi silný amulet proti fyzické újmě. Podporuje upřímnost, laskavost a velkorysost. Harmonizuje krční čakru. Vivianit je velmi silný ochranný kámen a jako talisman je vhodný pro ochranu zejména blízkých osob, majetku a fyzického bezpečí. Používá se pro získání bohatství a celkového úspěchu a zlepšení nejen v životě materiálním, ale i duchovním. Ve Feng Shui je vivianit spjat s energií vody. Tato energie podporuje kariéru a úspěchy v osobním životě.

Vivianit pomáhá projasnit mysl a tím je výborným meditačním kamenem.

Šperky s vivianitem jsou velmi vzácné a na trhu se objevují jen zřídka, a proto jsme moc rádi, že Vám poklady z něj můžeme nabízet.

Prstýnek je velmi minimalistický. Jeho šířka je 1,5 až 2mm a kamínek na něm je stejně tak drobný, aby vše hrálo dokonale k sobě.

Tento prstýnek je vyroben z chirurgické oceli a na něm sedí surový pravý vzácný vivianit.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Vivianit Vám ukáže velkou vzácnost, která se ve Vás ukrývá. Obklopí Vás energií prosperity a bohatství a bude Vás a vše kolem ochraňovat jako anděl strážný.

Zvolte si variantu:

2 550,00 Kč