VĚTŠÍ TENKÉ KROUŽKY S PERLAMI

Říční Perla

Perla odráží úchvatnost a půvab ženy. Symbolizuje sebelásku v nejčistším slova smyslu. Je ideální pro ty z nás, které se učí nalézt svoji sebehodnotu, sebevědomí, lásku, pokoru a přijetí sebe samé. Perla značí podstatu, roli ženy, její jinové energie. Věří se, že přivolávají štěstí a zdraví a poskytují ochranu před negativní energií. Mají uklidňující a ztišující vliv, vyrovnávají karmu a posilují vztahy. Stejně tak udržují děti v bezpečí. Perly prý značí čistotu, štědrost, vyrovnanost a loajalitu.

Vytvořili jsme pro Vás další variantu Vašich oblíbených kroužku s minerály. Tentokrát se jedná o více minimalistické náušničky, takže pokud jste spíše pro jemnější vzhled ale zároveň šperky, které zaručeně upoutají pozornost, tyhle náušničky jsou právě pro Vás.

Kroužky jsou z chirurgické oceli v průměru 25mm a jsou velmi tenké a jemné, takže v kombinaci s přírodními perlami vypadají naprosto kouzelně a dokáží Vás rozzářit.

Náušničky máme ve dvou variantách pokovení chirurgické oceli, takže si vždy můžete vybrat tu variantu, která je Vašemu srdci a stylu blíže.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si jej právě pořídila.

Každý minerál čistíme posvátným dřevem tak, aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Zvolte si variantu:

1 090,00 Kč