TALISMAN SPOJENÍ S MĚSÍCEM

Měsíční kámen

Je silně spojen s Měsícem a intuicí, což znamená i úzkou spojitost s ženstvím. Přitahuje lásku. Pomáhá řešit komplikované situace ve vztazích. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Uchovává mladiství vzhled a vyzařování. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí. Jeho velkou zajímavostí je, že dokáže vyvolávat srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Vytváří rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Jsou různé druhy měsíčního kamene a tento druh vypadá skutečně vizuálně jako měsíc v celé jeho kráse a dokonce i na některém kousku světélkuje a vytváří tak krásný "měsíční svit".

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Řetízek je vyrobený ze kvalitní chirurgické oceli s povrchovou úpravou zlacením

+ Dárková krabička ke každému řetízku

Náhrdelníky jsme pojmenovali talismany z důvodu, že jsem si po vyrobení a při testování řetízků vždy vzala právě jeden z nich na nějakou velmi důležitou situaci, při které jsem se potřebovala spojit se svým ženstvím, probudit svoji silnou stránku nebo přijímat život a situaci s lehkostí.

Právě proto věřím, že i pro Vás budou v tomto směru talismanem a budou Vám připomínat Vaši sílu, křehkost, bohatství, lásku, krásu a moudrost. Ostatně tak jako každý poklad, který vytvoříme.

Měsíční kámen dá prostoupit mužskému i ženskému principu v nás a naučí nás nastolit mezi nimi harmonii tak, aby naše tělo, duše a mysl byla v harmonii a zároveň abychom byli v souladu s našimi přáními i s naším cílem a cestou k němu.

( Každý minerál je symbolem přírody, která je dokonalá ve své rozmanitosti. Snažíme se vytvářet téměř stejné velikosti a tvary, ale respektujeme přírodu jako umělkyni, a tak je každý minerál naprosto jedinečný. )

S láskou Aneta 

Zvolte si variantu:

890,00 Kč