TALISMAN ENERGIE SÍLY

Záhněda

Skvěle fungující a velmi účinný kámen, který dokáže neutralizovat protiklady. Záhněda přináší úlevu od strachu, zbavuje depresí a navozuje stav emocionálního klidu. Je to vynikající kámen proti stresu. Pomáhá překonávat obtížné situace a dodává sílu při rozhodování. Potlačuje noční můry a objasňuje význam snů. Neutralizuje negativní vibrace, zahání stres a pohlcuje elektromagnetický smog.  

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Řetízek je vyrobený ze kvalitní chirurgické oceli s povrchovou úpravou zlacením

+ Dárková krabička ke každému řetízku

Náhrdelníky jsme pojmenovali talismany z důvodu, že jsem si po vyrobení a při testování řetízků vždy vzala právě jeden z nich na nějakou velmi důležitou situaci, při které jsem se potřebovala spojit se svým ženstvím, probudit svoji silnou stránku nebo přijímat život a situaci s lehkostí.

Právě proto věřím, že i pro Vás budou v tomto směru talismanem a budou Vám připomínat Vaši sílu, křehkost, bohatství, lásku, krásu a moudrost. Ostatně tak jako každý poklad, který vytvoříme.

Kouřový křišťál nám pomáhá zklidnit mysl a utišit myšlenky tak, abychom dali průchod intuici a hlasu našeho srdce.

( Každý minerál je symbolem přírody, která je dokonalá ve své rozmanitosti. Snažíme se vytvářet téměř stejné velikosti a tvary, ale respektujeme přírodu jako umělkyni, a tak je každý minerál naprosto jedinečný. )

S láskou Aneta 

Zvolte si variantu:

885,00 Kč