SPOJENÍ S PŘÍRODOU - surový řetízek

Smaragdový Kalcit

Je kamenem umožňujícím spojení s vyššími světy. Je vizionářem, který do našeho světa pomáhá vnášet nové, zajímavé myšlenky. Z vyšších rovin bytí k nám jako dobrý posel přináší naději, víru a důvěru v lepší časy. Pomáhá generovat zajímavé nápady. Podporuje nás v rovinách našich vztahů, kde vytváří mezi námi a jinými bytostmi pocit rovnosti. Je symbolem ztělesněné přírody. Kousek kalcitu v dlaních vytváří okamžité spojení se světem přírody. Pomocí kalcitů se navíc můžeme dobře napojovat do světa elementárních bytostí. 

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Standardní délka řetízku je 45 cm a další volitelné v sekci "zvolte variantu" níže. V případě, že si budete přát specifickou délku, neváhejte se na nás prosím obrátit v kolonce "Doplňující informace" při souhrnu objednávky. Cena zůstává stejná.

+ Řetízek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli.

+ Ke každému řetízku je dárková krabička, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Každý jednotlivý minerál je námi ručně vrtaný a opracovaný. Řetízky jsou ručně zpracovávané na míru, takže je možné si napsat i o individuální velikosti. Vše prošlo našima rukama.

Zvolte si variantu:

1 550,00 Kč