SLUNEČNÍ ENERGIE

Jantar

Jantar je velmi silný uzdravující a ochranný kámen. Pohlcuje negativitu a nastoluje rovnováhu. V dřívějších dobách se často využíval k různým rituálům. Pomáhá s trpělivostí a rozhodováním. Zvyšuje důvěru. Osamělým lidem přitahuje přátele a partnery. Zvyšuje přirozenou krásu nositele. Je považován za talisman krásy, ochrany a obnovy. Bývá zobrazován jako kapky na slunci, slzy bohů a v historii byl velmi využíván pro svou krásnou zlatou a hnědou barvu, jako hodnotnou ozdobu a pro své magické a léčebné vlastnosti. 

Prstýnek je velmi minimalistický. Jeho šířka je 1,5 až 2mm a kamínek na něm je stejně tak drobný, aby vše hrálo dokonale k sobě.

Je nám velkým potěšením, že vám můžeme nabídnout tento dlouho známý minerál s kouzelnou osobností v našem osobitém podání.

Tyto prstýnky jsou z chirurgické oceli a na nich sedí surový pravý vzácný jantar.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Jantar podpoří Vaši přirozenou krásu a sebevědomí. Naučí Vás milovat sama sebe a obdivovat své vnitřní i vnější vlastností. Jantar také podpoří Vaše umění milovat vše kolem sebe.

Zvolte si variantu:

1 493,00 Kč