SLUNCE V DUŠI - surový řetízek

Brazilianit

Je to kámen, který utěšuje svého nositele a posiluje jeho důvěru žít. Na druhé straně však přináší silný pocit sebevědomí a schopnost získat kontrolu nad jakoukoliv obtížnou životní situací a pomáhá nám se přes ni přenést. To má za následek plnit si naše životní cíle s klidem a nadhledem. Podporuje sebevyjádření, posiluje nervy a zajišťuje harmonizaci všech orgánů v těle. Podporuje sebelásku svého nositele a učí ho být šťastným a pozitivním v každé špatné situaci.    

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Standardní délka řetízku je 45 cm a další volitelné v sekci "zvolte variantu" níže. V případě, že si budete přát specifickou délku, neváhejte se na nás prosím obrátit v kolonce "Doplňující informace" při souhrnu objednávky. Cena zůstává stejná.

+ Řetízek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli.

+ Ke každému řetízku je dárková krabička, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Každý jednotlivý minerál je námi ručně vrtaný a opracovaný. Řetízky jsou ručně zpracovávané na míru, takže je možné si napsat i o individuální velikosti. Vše prošlo našima rukama. 

Zvolte si variantu:

2 540,00 Kč