SLUNCE V DUŠI - minimalistický

Brazilianit

Je to kámen, který utěšuje svého nositele a posiluje jeho důvěru žít. Na druhé straně však přináší silný pocit sebevědomí a schopnost získat kontrolu nad jakoukoliv obtížnou životní situací a pomáhá nám se přes ni přenést. To má za následek plnit si naše životní cíle s klidem a nadhledem. Podporuje sebevyjádření, posiluje nervy a zajišťuje harmonizaci všech orgánů v těle. Podporuje sebelásku svého nositele a učí ho být šťastným a pozitivním v každé špatné situaci. 

 Minerál na prstýnku je surový a opracovaný tak, abychom zachovali krásu a jedinečnost přírody a každého jejího výtvoru.

Prsteny vyrábíme z kvalitní chirurgické oceli a všechny do jednoho prošly, tak jako každý náš šperk, našima rukama. Jsou precizně zpracované a každý je originál s vlastním příběhem.

Velikost minerálu i prstýnku je volitelná, takže ať chcete drobný prstýnek nebo výrazný šperk, vše je možné a my jej vytvoříme přímo podle Vás.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Zvolte si variantu:

2 390,00 Kč