RŮŽENÍNOVÝ ZÁVOJ

Růženín

Kámen bezpodmínečné lásky k sobě i k ostatním. Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět.

Tento náramek je velmi elegantní a zároveň jemný. Je skvěle nastavitelný, takže ať už máte ruku S nebo L, bude na Vás vypadat perfektně.

V případě, že byste si jej přáli ještě o něco větší a nebo naopak menší, není problém napsat tento svůj požadavek do poznámky k objednávce. Budeme se snažit vyhovět každému z Vás.

Růženín ve zlaté variantě krásně funguje a vytváří tak kouzelný dojem. 

Vše je naše ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

+ Ke každému náramku Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

+ Každý minerál čistíme posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

+ Náramek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Milujme naše ženství a naučme se poslouchat své tělo a duši. Milujme se a vše další v našem životě bude zase o krůček jednodušší a krásnější. Láska totiž probouzí další lásku. Růženín jakožto kámen (sebe)lásky je pro to tím nejlepším pomocníkem.

815,00 Kč