RITUÁLNÍ MUŠLE ABALONE

Vyprodáno

Abalone Mušle

Je symbolem proměn. Rozvíjí naši intuici a představivost. Pomáhá se opřít o své názory a vyjádřit naše skutečné potřeby. Pomáhá při spolupráci s druhými v různých směrech. Přináší čistou radost ze života a podporuje duchovní růst. Čistí a otevírá všechny čakry. Harmonizuje naši tělesnou schránku a přináší lehkost do života.

Je to jedna z nejbarevnějších mušlí a vlivem světla se její barva duhově mění. Pochází z Nového Zélandu, kde si těchto mušlí původní obyvatelé (Maorové) velmi vážili a a nazývali je "Dar mořského boha".  Používali je při různých obřadech k zesílení schopností vykuřovadel.

Abalone mušle se využívá jako miska na vykuřování. Krásně se dá využít právě například na naše meditační vykuřovací sady s Palem Santem, na šalvěj a jiná vykuřovadla.

Je také krásnou a velmi jedinečnou dekorací, kterou doma nikdo nepřehlédne a můžete si do ní prakticky uložit šperky nebo jiné poklady.

Zajímavým faktem je, že přirozeně má tato mušle na sobě velký nános řas v moři a pod ní se schovává měkkýš se silnou nohou, který odolává všem vlivům. Je to zajímavý paradox k dnešní době, ve které se spousta lidí snaží přizpůsobit společnosti v mnoha aspektech a snaží se zapadat. Přitom se pod touto slupkou v každém ukrývá zcela jedinečná a zářivá bytost, která čeká na své odkrytí a a na to, až bude moci zářit a projevovat se.

Mušle je skutečně velká a prostorná, měří cca 15cm

Zvolte si variantu:

Cena od 770,00 Kč