POKLAD KREATIVITY - minimalistický

Vanadinit drúza
 
 
Jestli existuje na světě kámen, který vás "donutí" dotahovat své věci do konce, a ještě vám pomůže mít z toho radost a dobrý pocit, je to vanadinit. Říká se o něm, že je to kámen pro autory a spisovatele, ale každý z nás píše svůj vlastní příběh a jsem přesvědčená, že je vhodný pro každého, kdo si chce udělat v životě pořádek. Vanadinit je zcela mimořádný kámen, protože jakmile mu dovolíte, aby jeho vibrace naplnily vaši auru, začnete vnímat svůj život z nového úhlu pohledu a uvědomíte si nové souvislosti.

meditační kámen, tiší vnitřní dialog, vyvolává mentální vize, otevírá vnitřní kanál pro příjem energie, harmonizuje čakry, uzemňuje, pomáhá majiteli přijmout svou tělesnou existenci. Umožňuje definovat cíle a dosáhnout jich. Povzbuzuje důvěru, omezuje plýtvání s energií a učí, jak jí šetřit. 

Minerál na prstýnku je surový a opracovaný tak, abychom zachovali krásu a jedinečnost přírody a každého jejího výtvoru.

Prsteny vyrábíme z kvalitní chirurgické oceli a všechny do jednoho prošly, tak jako každý náš šperk, našima rukama. Jsou precizně zpracované a každý je originál s vlastním příběhem.

Velikost minerálu i prstýnku je volitelná, takže ať chcete drobný prstýnek nebo výrazný šperk, vše je možné a my jej vytvoříme přímo podle Vás.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Zvolte si variantu:

1 950,00 Kč