POKLAD KRÁLOVNY

Růžový Ametyst

Jeden z neoblíbenějších, nejkrásnějších a nejvzácnějších kamenů současnosti. Je velmi těžké aktuálně tyto drúzy sehnat a proto jsou prsteny z nich tak jedinečné.

Ametyst býval pokladem králů a královen. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Je kamenem pravé emocionální lásky, posiluje věrnost. Pomáhá při bolestech hlavy a migrénách.

Představujeme Vám náš první prsten se vsazenou minerální drúzou.

Jsem velice vděčná, že jsme se k tomuto velmi vzácnému minerálu měli možnost dostat a tvořit z něj poklady pro Vaši duši, protože vím, že tu máme lidi, kteří jej skutečně ocení.

Drúza na prstýnku je surová a opracovaná tak, abychom zachovala krásu a jedinečnost přírody a každého jejího výtvoru.

Prsteny jsou z kvalitní chirurgické oceli a všechny do jednoho prošly, tak jako každý náš šperk, našima rukama. Jsou precizně zpracované a každý je originál s vlastním příběhem.

Velikost minerálu i prstýnku je volitelná, takže ať chcete drobný prstýnek nebo výrazný šperk, vše je možné a my jej vytvoříme přímo podle Vás.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sama každý jednotlivý minerál čistím Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Ametyst podpoří Váš spirituální rozvoj a pomůže Vám rozvíjet vědomou ženu, která ve Vás dřímá. Vědomá žena je intuitivní a rozumná bytost, která umí používat svoji přitažlivou ženskou stránku.

Zvolte si variantu:

1 985,00 Kč