VESMÍRNÝ OPÁL - chci minimalistický prsten

konkrétní kus č.3

Vyber si svůj opál, ze kterého ti vytvoříme šperk podle tvého přání!

Stačí si zvolit varianty a my ti z tohoto konkrétního opálu vytvoříme šperk naprosto na míru přímo pro tebe.

Pravý drahý OPÁL

Opál obsahuje celý vesmír, může tedy být přiřazen všem planetám, energiím a elementům. Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie. Přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit "neviditelnými". Pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a vnáší do života světlo. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.

Vždy si každý opál prohlédneme a vybereme přesně tu kvalitu, kterou pro Vás požadujeme, stejně tak jako u ostatních minerálů. Můžete si proto být vždy jisti kvalitou a pravostí opálů od nás.

Mít v nabídce drahý opál byl dá se říct takový náš sen, který se v tomto Pokladu stal skutečností.

+ Poklad je vyroben z kvalitní chirurgické oceli.

+ Ke každému řetízku je dárková krabička, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Každý jednotlivý minerál je námi ručně vrtaný a opracovaný. Řetízky i minerály jsou ručně zpracovávané na míru, takže je možné si napsat i o individuální velikosti. Vše prošlo našima rukama.

Opál Vám pomůže odhalit veškeré poklady Vaší duše a napomůže Vám tvořit tento svět podle Vašich přání a Vašeho skutečného záměru. Staňte se královnou svého světa.

Opál jakožto velmi specifický minerál potřebuje i speciální péči. Vzhledem k jeho silné absorpční schopnosti vtahovat a čistit energie také velmi snadno absorbuje vodu, krémy, parfémy, pot apod. a tím se může poškodit. Je tedy nutné jej nedostat do styku s těmito látkami.

Zvolte si variantu:

2 860,00 Kč