OHNIVÁ OCHRANA- zlacený

SLEVA

Obsidán

Obsidián je černý kámen ohnivého charakteru. Je to velmi silný ochranný kámen před útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy. Je to velice silný kámen. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Podněcuje k růstu a poskytuje během něj stabilní podporu. Odstraňuje emocionální bloky a starší traumata. Přináší schopnost soucitu. Dodává vnitřní sílu. Přináší jasnou mysl a vnáší světlo do zmatku. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích.

Řetízky jsou z kvalitní chirurgické oceli vykládané kousky sopečného obsidiánu.

Každý kousek je zcela úplně jinak krásný a každý je naprosto dokonalý ve své jedinečnosti.

Jedná se o maličký, drobný a velmi elegantní řetízek s kulatým přívěskem z obsidiánu s energií síly a odvahy.

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Ke každému řetízku je dárková krabička, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Obsidián Vám pomůže ve chvíli, kdy potřebujete podpořit v jakékoli situaci nebo období Vašeho života. Jeho silnou energii využijete pro dodání vnitřní síly a jeho ochranná moc při Vás bude stát vždy, když ji budete potřebovat.

Zvolte si variantu:

740,00 Kč 890,00 Kč