OCHRANNÝ TALISMAN

Fialový Fluorit

Je obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, Je vhodným kamenem pro vzdělávání a učení se novým věcem. Uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci, pomáhá při učení, zvyšuje koncentraci. Účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetického záření.

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Standardní délka řetízku je 45 cm a další volitelné v sekci "zvolte variantu" níže. V případě, že si budete přát specifickou délku, neváhejte se na nás prosím obrátit v kolonce "Doplňující informace" při souhrnu objednávky. Cena zůstává stejná.

+ Řetízek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli.

+ Ke každému řetízku je dárková krabička, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Každý jednotlivý minerál je námi ručně vrtaný a opracovaný. Řetízky jsou ručně zpracovávané na míru, takže je možné si napsat i o individuální velikosti. Vše prošlo našima rukama.

Fluorit Vám pomůže vnímat veškerou moudrost světa, která se skrývá naprosto všude a stačí ji pouze uvidět. Posílí Vaši sebedůvěru tak, abyste nikdy neměli strach využít získanou moudrost tam, kde je třeba.

Zvolte si variantu:

1 215,00 Kč