OBRAZ MĚSÍCE

SLEVA

Měsíční kámen

Je silně spojen s Měsícem a intuicí, což znamená i úzkou spojitost s ženstvím. Přitahuje lásku. Pomáhá řešit komplikované situace ve vztazích. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Uchovává mladistvý vzhled a vyzařování. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí. Jeho velkou zajímavostí je, že dokáže vyvolávat srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Vytváří rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Jedná se o ovál vykládaný kousky měsíčního kamene, konkrétně se jedná o adulár, který má schopnost krásně světélkovat, jak vidíte na fotografiích.

Oválek je o něco větší než naše klasické šperky a proto působí zcela královsky. 

Měsíční kámen na oválu adularizuje ze všech možných stran a na různých částech, proto je vždy naprosto jedinečný.

Vše je naše ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Řetízek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli.

+ Řetízek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud je chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Měsíční kámen je silně spjat s ženami a s ženstvím jako takovým. Podpoří Vás ve vaší cykličnosti a dává průchod vašemu přirozenému bytí ve vašem krásném těle.

Zvolte si variantu:

950,00 Kč 1 200,00 Kč