NOČNÍ OBLOHA

Černý Opál

Opál obsahuje celý vesmír, může tedy nýt přiřazen všem planetám, energiím a elementům. Obsahuje barvy i schopnosti všech dalších kamenů, proto může být nabit a naprogramován každým typem energie, přináší štěstí a odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duševní a mystické vize, pomáhá při astrálních projekcích, dokáže pohlcovat i vysílat, je karmickým kamenem, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit "neviditelnými", pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a vnáší do života světlo. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.

Vždy si každý opál prohlédneme a vybereme přesně tu kvalitu, kterou pro Vás požadujeme, stejně tak jako u ostatních minerálů. Můžete si proto být vždy jisti kvalitou a pravostí opálů od nás.

Máme tu pro Vás velice speciální minerál, ze kterého tvoříme poklady pro Vás.

Mít v nabídce drahý opál byl dá se říct takový můj sen, který se právě stal skutečností.

Drahý opál vyžaduje specifický typ péče. Opál je silně absorpční minerál jak v oblasti energií, tak je i schopný absorbovat vodu, krémy, parfémy nebo jakékoliv kosmetické přípravky. Je velmi citlivým kamenem. Proto je nutné pro zachování jeho krásy dávat na něj v tomto ohledu velký pozor. 

Minerál na řetízku se surový tak aby zachovával tu neskutečnou energii přírody, která jej stvořila. I proto je každý naprosto jedinečný a najde si nositelku, která potřebuje právě jej.

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Standardní délka řetízku je 45 cm a další volitelné v sekci "zvolte variantu" níže. V případě, že si budete přát specifickou délku, neváhejte se na nás prosím obrátit v kolonce "Doplňující informace" při souhrnu objednávky. Cena zůstává stejná.

+ Řetízek je vyroben z kvalitní chirurgické oceli.

+ Dárková krabička ke každému řetízku

Každý jednotlivý minerál je ručně vrtaný a opracovaný. Řetízky jsou ručně zpracovávané na míru, takže je možné si napsat i o individuální velikosti. Vše prošlo našima rukama.

Opál Vám pomůže odhalit veškeré poklady Vaší duše a napomůže Vám tvořit tento svět podle Vašich přání a Vašeho skutečného záměru. Staňte se královnou svého světa.

S láskou Aneta

Zvolte si variantu:

4 845,00 Kč