HLUBOKÝ KLID- zlacený

Lapis Lazuli

Minerál planety Venuše a elementu vody.
Povznášející duchovní kámen, výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Přináší soucit, poctivost a čestnost. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy.

Řetízky jsou z kvalitní chirurgické oceli vykládané kousky lapisu.Jedná se o maličký, drobný a velmi elegantní řetízek s kulatým přívěskem z lapisu se silnou energií moudrosti.

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Ke každému řetízku je dárková krabička, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Lapis Lazuli ve Vás probudí vnímání veškeré lásky, kterou Vám život poskytuje. Je kamenem moudrosti, a tak Vám jeho nošení pomůže i při řešení veškerých otázek, které Vám dlouho nebyly jasné.

Zvolte si variantu:

940,00 Kč