NÁRUČ ŠTĚSTÍ

Hroznový Chalcedon

Chalcedon je kamenem, který vyhání strach, deprese, hysterii a smutek a mění je v radost. Podporuje klidné a pokojné pocity. Dodává sílu mezilidským vztahům, uvádí tělo, mysl a ducha do vzájemné harmonie. Je též kamenem ochrany, zvlášť na cestách.

Ve středověku byl chalcedon znám jako kámen "lásky a radosti". Ženy využily sílu drahokamu k upoutání druhé poloviny, protože muži nezůstali lhostejní a podlehli kouzlu magického chalcedonu.

...takže dámy, chalcedon je i přírodní minerální afrodiziakum :)

Minerál na prstýnku je surový a citlivě opracovaný tak, abychom zachovali krásu a jedinečnost přírody a každého jejího výtvoru.

Prsteny vyrábíme z kvalitní chirurgické oceli a všechny do jednoho prošly, tak jako každý náš šperk, našima rukama. Jsou poctivě zpracované a každý z nich je originál s vlastním příběhem.

Velikost minerálu i prstýnku je volitelná, takže ať chcete drobný prstýnek nebo výrazný šperk, vše je možné a my jej vytvoříme přímo podle Vás.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Chalcedon Vás navede na cestu radosti, štěstí a lásky. Pomůže Vám transformovat negativní energii na tu pozitivní a bude při Vás vždy, když pocítíte nedostatek energie aby Vám ji opět vehnal do Vašeho srdce.

Zvolte si variantu:

1 490,00 Kč