MĚSÍČNÍ MAGIE

Měsíční kámen

Je silně spojen s Měsícem a intuicí, což znamená i úzkou spojitost s ženstvím. Přitahuje lásku. Pomáhá řešit komplikované situace ve vztazích. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Uchovává mladiství vzhled a vyzařování. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí. Jeho velkou zajímavostí je, že dokáže vyvolávat srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Vytváří rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Představuji Vám náramek z chirurgické oceli ve zlaté i stříbrné variantě s přívěskem s kousky magického měsíčního kamene a řetízkem s velkými oky, které jsou velmi elegantní a zároveň jsou něco zajímavého, co vždy oživí Vaši osobnost.

Tento náramek je velmi elegantní a zároveň jemný. Je skvěle nastavitelný, takže Vám bude sedět tak, jak potřebujete.

V případě, že byste si jej přála ještě o něco větší a nebo naopak menší, není problém napsat tento svůj požadavek do poznámky k objednávce. Budeme se snažit vyhovět každé z Vás.

Velikost je 14,5cm řetízku + 3cm nastavitelného řetízku.

Tento poklad si na sobě nese zrovna několik nádherných kousků měsíčního kamene, který z náramku vystupuje.

Měsíční kámen je tím nejlepším pomocníkem v oblasti spojování se svojí krásnou a nespoutanou ženou v sobě.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

Ke každému náramku Ti přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Tě provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Měsíční kámen je kamenem Měsíce a tvé ženské podstaty a cykličnosti, která je pro každou Ženu velmi důležitá a znovuspojení s ní je osvobozujícím, krásným a velmi přirozeným údělem již od dávných dob.

S láskou Aneta

910,00 Kč