MĚSÍC V DLANI

Měsíční kámen

Je silně spojen s Měsícem a intuicí, což znamená i úzkou spojitost s ženstvím. Přitahuje lásku. Pomáhá řešit komplikované situace ve vztazích. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Uchovává mladistvý vzhled a vyzařování. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí. Jeho velkou zajímavostí je, že dokáže vyvolávat srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Vytváří rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Tento náramek je kombinací kusu surového měsíčního kamene a jemných krystalků také z tohoto kouzelného minerálu. Symbolizuje tak dohromady živočišnost a sílu s lehkostí a jemnou stránkou.

Měsíční kámen je tím nejlepším pomocníkem v oblasti spojování se svojí krásnou a nespoutanou ženou v sobě.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému náramku Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál čistíme posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Měsíční kámen je kamenem Měsíce a ženské podstaty a cykličnosti, která je pro každou Ženu velmi důležitá a znovuspojení s ní je osvobozujícím a krásným navrácením se k sobě samé.

S láskou Aneta

1 550,00 Kč