MĚSÍC V DLANI

Měsíční kámen

Je silně spojen s Měsícem a intuicí, což znamená i úzkou spojitost s ženstvím. Přitahuje lásku. Pomáhá řešit komplikované situace ve vztazích. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Uchovává mladiství vzhled a vyzařování. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí. Jeho velkou zajímavostí je, že dokáže vyvolávat srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Vytváří rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Tento náramek je kombinací kusu surového měsíčního kamene a jemných krystalku také z tohoto kouzelného minerálu. Symbolizuje tak dohromady živočišnost a sílu s lehkostí a jemnou stránkou.

 Měsíční kámen je tím nejlepším pomocníkem v oblasti spojování se svojí krásnou a nespoutanou ženou v sobě.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

Ke každému náramku Ti přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Tě provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Měsíční kámen je kamenem Měsíce a tvé ženské podstaty a cykličnosti, která je pro každou Ženu velmi důležitá a znovuspojení s ní je osvobozujícím, krásným navrácením se k sobě samé.

S láskou Aneta

1 120,00 Kč