MEDITAČNÍ VYKUŘOVACÍ SADA - INTUICE

SET INTUICE

Meditační vykuřovací set obsahuje 3 magická dřívka svatého dřeva neboli PALA SANTA, dále také měsíční kámen, který je kamenem ženství, měsíce a intuice .

Tato dřívka se získávají ze stromu, který se jmenuje Bursera graveolens. Je to posvátný strom vyrůstající v oblasti Jižní Ameriky, kde je mu prokazována také patřičná úcta a má pro místní obyvatele velmi spirituální význam. Již od dávných dob je Palo Santo hojně využíváno v léčitelství.

Kouzelná síla Pala Santa je známa již od dob Inků, kteří díky tomuto dřevu odpuzovali negativní energii. Používali jej při obřadních rituálech, kdy šaman nejdříve nechal prostory vykouřit a teprve poté mohl rituál začít. Pomocí vonných dřívek se také zbavovali zlých duchů a různých onemocnění.

Palo Santo slouží k zahnání neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Přináší ochranu a jeho krásná spirituální vůně nás dokáže zcela uvolnit a uklidňuje naši mysl i tělo.

U nás ve firmě jej velmi rádi používáme k čištění jak prostoru tak i minerálů a minerálních šperků. Díky tomu si minerální bytosti udržují svoji čistou a magickou osobnost a jsou stále schopny přinášet vše, co si od nich přejeme a co potřebujeme.

Použití: Palo Santo opatrně zapálíme a necháme chvíli hořet. Následně plamen sfoukneme a dým necháme volně stoupat vzhůru. Je samozřejmě třeba dbát zvýšené opatrnosti. Během manipulace s doutnajícím nebo hořícím dřívkem z něj můžou odlétávat jiskry nebo žhavý popel, proto je třeba zacházet s ním opatrně a mimo dosah osob nebo hořlavých materiálů. Po ukončení manipulace s dřívkem je třeba jej položit na nějaký vhodný nehořlavý povrch (např. mušle nebo keramika) a dokud bude ještě doutnat, je třeba dávat na něj pozor a nenechávat jej bez dozoru. 

Měsíční kámen

Je silně spojen s Měsícem a intuicí, což znamená i úzkou spojitost s ženstvím. Přitahuje lásku. Pomáhá řešit komplikované situace ve vztazích. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Uchovává mladistvý vzhled a vyzařování. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí. Jeho velkou zajímavostí je, že dokáže vyvolávat srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Vytváří rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Měsíční kámen ve Vás probudí vaši intuitivní, krásnou a divokou vnitřní Ženu, která se řídí svými instinkty a je si vědoma své vlastní hodnoty.

K celé této sadě Vám přijde i kompletní popis minerálu a Pala Santa včetně návodu na jeho použití.

765,00 Kč