MEDITAČNÍ VYKUŘOVACÍ SADA - SPIRITUALITA

SET SPIRITUALITA

Meditační vykuřovací set obsahuje 3 magická dřívka svatého dřeva neboli PALA SANTA, dále také krystal ametystu, který je kamenem síly, spánku a duchovního rozvoje.

Tato dřívka se získávají ze stromu, který se jmenuje Bursera graveolens. Je to posvátný strom vyrůstající v oblasti Jižní Ameriky, kde je mu prokazována také patřičná úcta a má pro místní obyvatele velmi spirituální význam. Již od dávných dob je Palo Santo hojně využíváno v léčitelství.

Kouzelná síla Pala Santa je známa již od dob Inků, kteří díky tomuto dřevu odpuzovali negativní energii. Používali jej při obřadních rituálech, kdy šaman nejdříve nechal prostory vykouřit a teprve poté mohl rituál začít. Pomocí vonných dřívek se také zbavovali zlých duchů a různých onemocnění.

Palo Santo slouží k zahnání neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Přináší ochranu a jeho krásná spirituální vůně nás dokáže zcela uvolnit a uklidňuje naši mysl i tělo.

U nás ve firmě jej velmi rádi používáme k čištění jak prostoru tak i minerálů a minerálních šperků. Díky tomu si minerální bytosti udržují svoji čistou a magickou osobnost a jsou stále schopny přinášet vše, co si od nich přejeme a co potřebujeme.

Použití: Palo Santo opatrně zapálíme a necháme chvíli hořet. Následně plamen sfoukneme a dým necháme volně stoupat vzhůru. Je samozřejmě třeba dbát zvýšené opatrnosti. Během manipulace s doutnajícím nebo hořícím dřívkem z něj můžou odlétávat jiskry nebo žhavý popel, proto je třeba zacházet s ním opatrně a mimo dosah osob nebo hořlavých materiálů. Po ukončení manipulace s dřívkem je třeba jej položit na nějaký vhodný nehořlavý povrch (např. mušle nebo keramika) a dokud bude ještě doutnat, je třeba dávat na něj pozor a nenechávat jej bez dozoru. 

Ametyst

Ametyst býval pokladem králů a královen. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Je kamenem pravé emocionální lásky, posiluje věrnost. Pomáhá při bolestech hlavy a migrénách.

Ametyst je silně spirituální kámen, který Vám pomůže naslouchat svému srdci. Udělá z Vás vědomou kouzelnici, která je schopná poradit v každé situaci sobě i ostatním.

K celé této sadě Vám přijde i kompletní popis minerálu a Pala Santa včetně návodu na jeho použití.

775,00 Kč