MEDITAČNÍ VYKUŘOVACÍ SADA- ENERGIE

SET ENERGIE

Meditační vykuřovací set obsahuje 3 magická dřívka svatého dřeva neboli PALA SANTA, dále také krystal křišťálu, který je kamenem světla, energie a čistoty. 

Tyto dřívka se získávají ze stromu, který se jmenuje Bursera graveolens. Je to posvátný strom vyrůstající v oblasti Jižní Ameriky, kde je mu prokazována také patřičná úcta a má pro místní obyvatele velmi spirituální význam. Již od dávných dob je Palo Santo hojně využíváno v léčitelství.

Kouzelná síla Pala Santa je známa již od dob Inků, kteří díky tomuto dřevu odpuzovali negativní energii. Používali jej při obřadních rituálech, kdy šaman nejdříve nechal prostory vykouřit a teprve poté mohl rituál začít. Pomocí vonných dřívek se také zbavovali zlých duchů a různých onemocnění.  

Palo Santo slouží k zahnání neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Přináší ochranu a jeho krásná spirituální vůně nás dokáže zcela uvolnit a uklidňuje naši mysl i tělo.

Já svaté dřevo používám velmi ráda k čištění jak prostoru tak i minerálů a minerálních šperků. Díky tomu si minerální bytosti udržují svoji čistou a magickou osobnost a jsou stále schopny přinášet vše, co si od nich přejeme a co potřebujeme.

Použití: Palo Santo opatrně zapálíme a necháme chvíli hořet. Následně plamen sfoukneme a dým necháme volně stoupat vzhůru. Je samozřejmě třeba dbát zvýšené opatrnosti. Během manipulace s doutnajícím nebo hořícím dřívkem z něj můžou odlétávat jiskry, proto je třeba zacházet s ním mimo dosah osob nebo vysoce hořlavých materiálů. Po ukončení manipulace s dřívkem je třeba jej položit na nějaký vhodný nehořlavý povrch (např. mušle nebo keramika) a dokud bude ještě doutnat, je třeba dávat na něj pozor a nenechávat jej bez dozoru. 

Křišťál

Je kamenem čistoty a velký nositel energie. Nabíjí i ostatní minerály v blízkosti. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal na světě. Je to velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly a odstraňuje bloky. Stává se zrcadlem naší duše. Čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek.

Křišťál Vám ukáže Vaši bezpodmínečnost a lehkost a pomůže Vám prozářit sebe i každého, kdo Vaše světlo bude potřebovat. 

K celé této sadě Vám přijde i komletní popis minerálu a Pala Santa + jeho použití.

S láskou Aneta

555,00 Kč