LÁSKYPLNÉ PŘIJETÍ

Rodonit

Rodonit je kamenem štěstí. Podporuje mezilidské vztahy a pomáhá lidem, kteří se cítí být sami a nemilováni. Přitahuje k sobě lásku a soucit. Rodochrozit k sobě přitahuje "spřízněné duše". Pomáhá nám pochopit, proč se věci dějí zrovna tak a ne jinak a poučit se z překážek, které nám život staví do cesty.
Rozvíjí kreativitu a zahání depresi, vnáší světlo do života a napomáhá spontánnímu sebevyjádření. 

 Představuji Vám náramek z chirurgické oceli ve zlaté i stříbrné variantě s přívěskem s kousky laskavého rodonitu a řetízkem s velkými oky, které jsou velmi elegantní a zároveň jsou něco zajímavého, co vždy oživí Vaši osobnost.

Tento náramek je velmi elegantní a zároveň jemný. Je skvěle nastavitelný, takže Vám bude sedět tak, jak potřebujete.

V případě, že byste si jej přála ještě o něco větší a nebo naopak menší, není problém napsat tento svůj požadavek do poznámky k objednávce. Budeme se snažit vyhovět každé z Vás.

Velikost je 14,5cm řetízku + 3cm nastavitelného řetízku.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

Ke každému náramku Ti přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Tě provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

 Rodonit Vám pomůže v oblastech Vašeho života, ve kterých se potřebujete pravdě podívat pokorně do očí a přijmout přítomný okamžik takový jaký právě je. Tento kouzelný minerál Vám také ukáže cestu k sobě a tím i k celému vesmíru.

S láskou Aneta 

Zvolte si variantu:

845,00 Kč