KŘIŠŤÁLOVÁ ŠPERKOVNICE - velká

Křišťál

Je kamenem čistoty a velký nositel energie. Nabíjí i ostatní minerály v blízkosti. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal na světě. Je to velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly a odstraňuje bloky. Stává se zrcadlem naší duše. Čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek.

Tyhle poklady jsou něco úplně jiného než jste u nás doposud mohli vidět a o to víc máme radost, že vám je můžeme nabízet.

Šperkovničky, stejně tak jako každý další výrobek, který nabízíme, prochází všechny našima rukama takže v každé je kousek Pokladů Duše.

Je možné je využít na spoustu magických věcí:

Dají se využít jako schránka na nabíjení Vašich krásných pokladů a kamínků od negativních energií tak, aby Vám opět přinášely to, co od nich potřebujete.

Jsou krásnou dekorací do bytu nebo na váš kosmetický stůl.

Můžete je využít na různé rituály.

Nebo třeba jako krabičku na zásnubní prsten :)

Jsou perfektní také třeba jen na uskladnění vašich milovaných šperků.

Ke každé šperkovničce Vám přijde i návod, jak s ní pracovat tak, aby Vám přinášela to, co si přejete. Dále v návodu také najdete rituál na nabíjení Vašich pokladů v ní.

Péče o minerální šperky je velmi důležitá, protože tyto malé bytůstky mají velkou sílu a umí nás zbavit negativních vibrací a špatné energie. Je proto potřeba jim dát také péči a očistit je od této energie, aby se o Vás dál mohly důkladně starat.

1 890,00 Kč