KŘIŠŤÁLOVÁ ŠPERKOVNICE- maxi

Křišťál

Je kamenem čistoty a velký nositel energie. Nabíjí i ostatní minerály v blízkosti. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal na světě. Je to velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly a odstraňuje bloky. Stává se zrcadlem naší duše. Čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek.

V téhle nabíječe/ šperkovničce můžete zároveň uložit a nabíjet několik prstenů, řetízků, kamínků, náramků a jednoduše všechno, co cítíte, že potřebuje očistit a znovu doplnit krásnou energií  

Šperkovnice, stejně tak jako každý další výrobek, který nabízíme, prošly našima rukama, takže v každé je kousek Pokladů Duše.

Je možné je využít na spoustu magických poslání:

Daji se využít jako schránka na nabíjení Vašich krásných pokladů a kamínků od negativních energií tak, aby Vám opět přinášely to, co od nich potřebujete.

Jsou krásnou dekorací do bytu, nebo na váš kosmetický stůl.

Můžete je využít na různé rituály.

Jsou perfektní také třeba jen na uskladnění vašich milovaných šperků.

Ke každé šperkovničce Vám přijde i návod, jak s ní pracovat tak, aby Vám přinášela to, co si přejete. Dále tam také najdete rituál na nabíjení vašich pokladů v ní.

Péče o minerální šperky je velmi důležitá, protože tyto naše malé bytůstky mají velkou sílu a umí tě zbavit negativních vibrací a špatné energie. Je proto potřeba jim dát také péči a očistit je od této energie, aby se o Tebe dál mohly důkladně starat.

Tato božská šperkovnička/ nabíječka vypadá nejen velmi zajímavě, ale také plní velmi důležité poslání.

1 990,00 Kč