KRÁLOVNA LEHKOSTI

Vyprodáno

Celestýn

Celestýn je vhodným kamenem pro duchovní práci a růst. Při stresu uklidňuje rozbouřenou mysl. Zlepšuje komunikaci. Učí nás otevřít se novým zkušenostem. Pomáhá při řešení složitých situacích. Uvádí nás do harmonie.

Představuji Vám kruhové náušnice z chirurgické oceli s drobnými krystalky celestýnu vykládanými na destičce. Náušnice jsou z kvalitní chirurgické oceli v pozlacené variantě.

Já miluji kombinaci andělského, něžného celestýnu se zlatou variantou. Vytváří krásnou a hřejivou energii, od které nikdo nemůže spustit oči. Tyto náušnice jsou velmi originálním kouskem, a tak věřím, že Vám ještě přispějí k Vaše nepřehlédnutelnému vzhledu.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Jste krásná žena s velmi jedinečnou a nepřehlédnutelnou osobností. Tento šperk se může stát Vaším pomocníkem při cestě v plnění Vašeho poslání na tomto světě.

960,00 Kč