KOUZLO MĚSÍCE

Měsíční kámen

Je silně spojen s Měsícem a intuicí, což znamená i úzkou spojitost s ženstvím. Přitahuje lásku. Pomáhá řešit komplikované situace ve vztazích. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Uchovává mladistvý vzhled a vyzařování. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí. Jeho velkou zajímavostí je, že dokáže vyvolávat srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Vytváří rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Jsem šťastná, že vám mohu nabídnout tento úžasný minerál s kouzelnou osobností a s tak krásným vzhledem.

Tyhle prstýnky jsou z chirurgické oceli a na nich sedí surový měsíční kamen, konkrétně adulár, který se vyznačuje svojí schopností světélkovat, jak vidíte na fotografiích.

Každý kousek je zcela úplně jinak krásný. Některý adularizuje z vršku a některý zase z boku. Některý méně a některý více a každý je naprosto dokonalý ve své jedinečnosti.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sama každý jednotlivý minerál čistím Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Měsíční kámen ve Vás probudí vaši intuitivní, krásnou a divokou vnitřní Ženu, která se řídí svými instinkty a je si vědoma své vlastní hodnoty.

S láskou Aneta

Zvolte si variantu:

1 470,00 Kč