KOUZLO MĚSÍCE - zlacené

Měsíční kámen

Je silně spojen s Měsícem a intuicí, což znamená i úzkou spojitost s ženstvím. Přitahuje lásku. Pomáhá řešit komplikované situace ve vztazích. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Uchovává mladistvý vzhled a vyzařování. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí. Jeho velkou zajímavostí je, že dokáže vyvolávat srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Vytváří rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Vytvořili jsme pro Vás kolekci prstenů pro všechny divoké a nespoutané ženy. Tentokrát se jedná o pozlacené prsteny, tak abychom vyhověli i Ženám, jejichž srdci je tohle královsky zlaté provedení bližší.

Tyto prstýnky vyrábíme z chirurgické oceli a na nich sedí surový měsíční kámen, konkrétně adulár, který se vyznačuje svojí schopností světélkovat, jak vidíte na ilustračních fotografiích.

Každý kousek je zcela úplně jinak krásný. Některý adularizuje na horní straně, některý zase na boční. Některý méně a některý více a každý je naprosto dokonalý ve své jedinečnosti.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Měsíční kámen ve Vás probudí vaši intuitivní, krásnou a divokou vnitřní Ženu, která se řídí svými instinkty a je si vědoma své vlastní hodnoty.

Zvolte si variantu:

1 490,00 Kč