KÁMEN MUDRCŮ

Azurit

Chrání před stresem a strachem. Ostří naši intuici a jasnovidnost. Prohlubuje naše vědomí a soucit, snahu pomáhat potřebným. Zklidňuje nás a připomíná nám, že "všechno má svůj čas", nic se nedá uspěchat. Pomáhá nám oprostit se od chtění, vášní a připoutanosti a nechat věcem volný průběh. Pomáhá nám rozpoznat duchovně spřízněné lidi. Dodává energii.

Azurit má, jak jeho jméno napovídá, úžasnou modrou barvu a jeho zvláštností je, že je na povrchu tvořen drobnými krystaly, které připomínají hvězdy na noční obloze.

Prsteny jsou z kvalitní chirurgické oceli a všechny do jednoho prošly, tak jako každý náš šperk, našima rukama. Jsou poctivě zpracované a každý je originál s vlastním příběhem.

Velikost minerálu i prstýnku je volitelná, takže ať chcete drobný prstýnek nebo výrazný šperk, vše je možné a my jej vytvoříme přímo podle Vás.

+ K prstenu Vám přijde i rituál, který Vás navede jak minerál očistit a uložit mu záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídila právě ten. Sami každý jednotlivý minerál čistíme Palem Santem neboli svatým dřevem, vykuřovadlem šamanů

+ Prstýnek Vám přijde rovnou i v krabičce, takže pokud jej chcete darovat, tak už máte vše vyřešeno.

Azurit je minerálem, který své nositelce přinese magickou energii. Podpoří Vaše intuitivní vhledy a léčivé schopnosti, které jsou v každém z nás.

Zvolte si variantu:

1 540,00 Kč