TALISMAN JEMNÉ KVĚTINY

Láskyplná akce

Růženín

Kámen bezpodmínečné lásky k sobě i k ostatním. Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět.

+ K náhrdelníku Vám přijde podrobně popsaný rituál, jak minerálu uložit záměr tak, aby byl přímo ideální pro svoji nositelku, a aby splňoval to, proč jste si pořídili právě tento.

+ Řetízek je vyrobený ze kvalitní chirurgické oceli s povrchovou úpravou zlacením

+ Dárková krabička ke každému řetízku

Náhrdelníky jsme pojmenovali talismany z důvodu, že jsem si po vyrobení a při testování řetízků vždy vzala právě jeden z nich na nějakou velmi důležitou situaci, při které jsem se potřebovala spojit se svým ženstvím, probudit svoji silnou stránku nebo přijímat život a situaci s lehkostí.

Právě proto věřím, že i pro Vás budou v tomto směru talismanem a budou Vám připomínat Vaši sílu, křehkost, bohatství, lásku, krásu a moudrost. Ostatně tak jako každý poklad, který vytvoříme.

Růženín Vám ukáže cestu životem s lehkostí a pomůže Vám uvidět to, co je skutečně důležité. Učí nás také uchovávat si radost z maličkostí.

( Každý minerál je symbolem přírody, která je dokonalá ve své rozmanitosti. Snažíme se vytvářet téměř stejné velikosti a tvary, ale respektujeme přírodu jako umělkyni, a tak je každý minerál naprosto jedinečný. )  

S láskou Aneta 

Zvolte si variantu:

1 045,00 Kč 945,00 Kč