BOHYNĚ VÁŠNĚ

Granát

Granát je kamenem sexuální energie a energie jako takové. Dodává energii do života. Podněcuje nás k sexuální aktivitě. Podporuje nás v nadšení. Učí vytrvalosti. Rozvíjí představivost a vůli. Vzbuzuje v nás sebedůvěru a zmírňuje deprese.

Představuji Vám kruhové náušnice z chirurgické oceli s drobnými krystalky granátu vykládanými na destičce. Náušnice jsou z kvalitní chirurgické oceli v pozlacené variantě.

spojení ohnivého a přitažlivého granátu se zlatem je dechberoucí. Vytváří krásnou a hřejivou energii, od které nikdo nemůže spustit oči. Tyto náušnice jsou velmi originálním kouskem, a tak věřím, že Vám ještě přispějí k Vašemu nepřehlédnutelnému vzhledu.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Každá Žena je přitažlivou Bohyní, jejíž vnitřní i vnější kvality jsou nádherné a zcela jedinečné. Pojďme si užít veškeré naše bohatství, které můžeme nabídnout sobě i ostatním.

825,00 Kč