DARY SÍLY- pozlacené

Obsidián

Obsidián je černý kámen ohnivého charakteru. Je to velmi silný ochranný kámen před útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy. Je to velice silný kámen. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti. Podněcuje k růstu a poskytuje během něj stabilní podporu. Odstraňuje emocionální bloky a starší traumata. Přináší schopnost soucitu. Dodává vnitřní sílu. Přináší jasnou mysl a vnáší světlo do zmatku. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích.

Jedná se o zlatou variantu náušnic z kvalitní chirurgické oceli s obsidiány.

Zlatá varianta v kombinaci s tajemnými obsidiány je velmi přitažlivá a zaujme na první pohled.

Takže pokud jste spíše pro zlato, tahle varianta je přímo pro Vás.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budeš potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Ti přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Náušnice jsou nesmírně jemné ale zároveň výrazné a to na nich miluji! Surové minerály jim dodávají divokost a nespoutanost, která se zároveň snoubí s elegancí.

Obsidián ve Vás probudí krásnou divokou Ženu, kterou jste a provede Vás světlem i tmou.

S láskou Aneta

750,00 Kč