DARY OCHRANY - minimalistické

Olivín

Olivín se používá jako ochranný amulet. Přitahuje hojnost. Čistí srdeční čakru a solar plexus. Odstraňuje staré pocity viny a osvobozuje nás od minulosti. Podporuje velmi rychlý duchovní růst. Pomáhá odpouštět. Odprošťuje nás od žárlivosti a lítosti. Vede nás k přijetí zodpovědnosti za vlastní život. Léčí komplikované vztahy.

Vytvořili jsme pro Vás další variantu Vašich oblíbených kroužku s minerály. Tentokrát se jedná o minimalistické náušničky, takže pokud jste spíše pro jemnější šperky, tyhle náušničky jsou právě pro tebe.

Kroužky jsou z chirurgické oceli a jsou velmi tenké a jemné, takže s drobnými krystalky na nich tvoří perfektní kombinaci.

Náušničky máme ve dvou variantách chirurgické oceli, takže si vždy můžete vybrat tu variantu, která je Vašemu srdci a stylu blíže.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si jej právě pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Olivín ti přinese mnoho moudrosti a bude ti skvělým společníkem při tvé duchovní cestě

S láskou Aneta

Zvolte si variantu:

875,00 Kč