DARY MĚSÍCE - dvě varianty

Měsíční kámen

Je silně spojen s Měsícem a intuicí, což znamená i úzkou spojitost s ženstvím. Přitahuje lásku. Pomáhá řešit komplikované situace ve vztazích. Zajišťuje klidný spánek a pomáhá při nespavosti. Uchovává mladistvý vzhled a vyzařování. Vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí. Jeho velkou zajímavostí je, že dokáže vyvolávat srozumitelné živé sny hlavně za úplňku. Vytváří rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.

Dary měsíce jsou náušničky na zlatých nebo stříbrných kroužcích s nádherným adularizujícím měsíčním kamenem

Náušnice jsou vyrobeny z kvalitní chirurgické oceli, nádherně zpracované a naprosto originální tak, jako je každý z nás.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si jej právě pořídila.

Každý minerál čistíme posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Náušnice jsou jemné ale zároveň výrazné. Surové minerály jim dodávají divokost a nespoutanost, která se zároveň snoubí s elegancí.

Měsíční kámen dá prostoupit mužskému i ženskému principu v nás a naučí nás nastolit mezi nimi harmonii tak, aby naše tělo, duše a mysl byla v harmonii a zároveň abychom byli v souladu s našimi přáními i s naším cílem a cestou k němu.

Zvolte si variantu:

1 490,00 Kč