DARY LEHKOSTI - minimalistické

Apatit

Napomáhá sebevyjadřování a komunikaci na všech úrovních vědomí. Zvyšuje v nás motivaci, je to zdroj energie. Podporuje otevřenost, usnadňuje kontakt s jinými lidmi, podněcuje k tvůrčímu vyjadřování a jednání. Odstraňuje negativní pocity a postoje. Je velmi nápomocný pro hyperaktivní a autistické děti. Podporuje tvořivost a intelekt. Vnáší světlo do sporů a zmatků, pomáhá získávat informace, které se dají použít k osobnímu a společnému prospěchu. Rozšiřuje vědomí, posouvá nás k pravdě. Utišuje lítost, apatii, zlost, vztek, podrážděnost. Pomáhá překonávat citovou vyčerpanost. Zvyšuje cílevědomost a sebevědomí.

Vytvořili jsme pro Vás další variantu Vašich oblíbených kroužku s minerály. Tentokrát se jedná o minimalistické náušničky, takže pokud jste spíše pro jemnější šperky, tyhle náušničky jsou právě pro tebe.

Kroužky jsou z chirurgické oceli a jsou velmi tenké a jemné, takže s drobnými krystalky na nich tvoří perfektní kombinaci.

Náušničky máme ve dvou variantách chirurgické oceli, takže si vždy můžete vybrat tu variantu, která je Vašemu srdci a stylu blíže.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si jej právě pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Apatit Vám pomůže proudit životem s lehkostí a plynout jím, tak jak to v danou chvíli má být. V životních situacích Vám vždy ukáže cestu, kterou v daný čas potřebujete, abyste dosáhli úspěchu.

S láskou Aneta

Zvolte si variantu:

895,00 Kč