DARY KREATIVITY - minimalistické

Karneol

Dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu nejen při podnikání, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, posiluje astrální vidění, navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti.

Vytvořili jsme pro Vás další variantu Vašich oblíbených kroužku s minerály. Tentokrát se jedná o minimalistické náušničky, takže pokud jste spíše pro jemnější šperky, tyhle náušničky jsou právě pro tebe.

Kroužky jsou z chirurgické oceli a jsou velmi tenké a jemné, takže s drobnými krystalky na nich tvoří perfektní kombinaci.

Náušničky máme ve dvou variantách chirurgické oceli, takže si vždy můžete vybrat tu variantu, která je Vašemu srdci a stylu blíže.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si jej právě pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Karneol k Vám přitáhne úspěch ve všech rovinách života. Dokáže dát na povrch vlastnosti, které se v danou situaci dají nejlépe využít a pomůže Vám spolu s Vámi vytvořit prostředí stvořené pro úspěchy.

S láskou Aneta 

Zvolte si variantu:

865,00 Kč