DARY INTUICE

AMETYST

Ametyst býval pokladem králů a královen. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Je kamenem pravé emocionální lásky, posiluje věrnost. Pomáhá při bolestech hlavy a migrénách.

Představujeme Vám minerální náušnice, do kterých jsem se naprosto zamilovala!

Jsou z kvalitní chirurgické oceli, nádherně zpracované a naprosto originální tak, jako je každá z nás.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si jej právě pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Náušnice jsou nesmírně jemné ale zároveň výrazné. Surové minerály jim dodávají divokost a nespoutanost, která se zároveň snoubí s elegancí.

Minerály na náušnicích jsou surové a pouze lehce opravované, a tak budeš na uších nosit něco, co vytvořila sama Matička Země.

Věřím, že s tímto šperkem zavítáš hlouběji do tajů a krás tvé duše a intuice a staneš se vědomou kouzelnicí.

Zvolte si variantu:

1 090,00 Kč