DARY INTIMITY - minimalistické

Rhodolit Granát

Rhodolit je kamenem sexuální energie a energie jako takové. Dodává energii do života. Podněcuje nás k sexuální aktivitě. Podporuje nás v nadšení. Učí vytrvalosti. Rozvíjí představivost a vůli. Vzbuzuje v nás sebedůvěru a zmírňuje deprese.

Vytvořili jsme pro Vás další variantu Vašich oblíbených kroužku s minerály. Tentokrát se jedná o minimalistické náušničky, takže pokud jste spíše pro jemnější šperky, tyhle náušničky jsou právě pro tebe. 

Kroužky jsou z chirurgické oceli a jsou velmi tenké a jemné, takže s drobnými krystalky na nich tvoří perfektní kombinaci.

Náušničky máme ve dvou variantách chirurgické oceli, takže si vždy můžete vybrat tu variantu, která je Vašemu srdci a stylu blíže. 

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si jej právě pořídila.

Každý minerál osobně čistím posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Nechme projevit naše vnitřní zvíře. To přirozené a nespoutané. To zvíře, které nám vždy stojí po boku a dává nám pocítit bezpečí v nás samotných. Granát Vás podpoří svojí nespoutaností a vášní.

Zvolte si variantu:

885,00 Kč