DARY ZÁŘE- 25mm

KŘIŠŤÁL

Je kamenem čistoty a velký nositel energie. Nabíjí i ostatní minerály v blízkosti. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal na světě. Je to velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Ochraňuje před vším zlým a negativním. Zvyšuje naše duchovní síly a odstraňuje bloky. Stává se zrcadlem naší duše. Čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek.

Křišťály na náušnicích pochází z České republiky, konkrétně z oblasti hor Jeseníků a máme je přímo od jednoho šikovného muže, který je tam vlastnoručně hledá.

Vytvořili jsme pro Vás další variantu Vašich oblíbených kroužku s minerály. Tentokrát se jedná o více minimalistické náušničky, takže pokud jste spíše pro jemnější vzhled ale zároveň šperky, které zaručeně upoutají pozornost, tyhle náušničky jsou právě pro Vás.

Kroužky jsou z chirurgické oceli v průměru 25mm a jsou velmi tenké a jemné, takže v kombinaci s drobnými hroty křišťálů vypadají naprosto kouzelně a dokáží Vás rozzářit.

Náušničky máme ve dvou variantách pokovení chirurgické oceli, takže si vždy můžete vybrat tu variantu, která je Vašemu srdci a stylu blíže.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si jej právě pořídila.

Každý minerál čistíme posvátným dřevem tak, aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Křišťál Vám otevře srdce a naplní jej krásnou čistou energií. Pomůže Vám najít harmonii v každém směru Vašeho života. V každé ženě se skrývá bohyně krásy, síly a intuice, která je schopna pomáhat ostatním a rozvíjet sama sebe. Křišťál je pro Vás zářivým pomocníkem.

Zvolte si variantu:

995,00 Kč