CELESTÝNOVÝ ZÁVOJ

Celestýn

Celestýn je vhodným kamenem pro duchovní práci a růst. Při stresu uklidňuje rozbouřenou mysl. Zlepšuje komunikaci. Učí nás otevřít se novým zkušenostem. Pomáhá při řešení složitých situacích. Uvádí nás do harmonie.

Tento náramek je velmi elegantní a zároveň jemný. Je skvěle nastavitelný, takže ať už máte ruku S nebo L, bude na Vás vypadat perfektně.

V případě, že byste si jej přáli ještě o něco větší a nebo naopak menší není problém napsat tento svůj požadavek do poznámky k objednávce. Budeme se snažit vyhovět každému z Vás. 

Vše je naše ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

+ Ke každému náramku Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

+ Každý minerál čistíme posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Nechme se provázet v našem životě lehkostí a něhou a probuďme v sobě tu skvělou ženskou intuici, která vždy bude naší nejlepší rádkyní. Celestýn Vám v tomto směru bude tou správnou volbou.

835,00 Kč 835,00 Kč