BOHATSTVÍ ŽIVOTA

Citrín

Bohatý žlutý kámen. Je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch. Přináší štěstí do našich životů. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek. Velice zvyšuje tvůrčí schopnosti. Pohlcuje negativní energii. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie.️

Jedná se o pozlacenou variantu náušnic z chirurgické oceli vykládanou krystaly bohatého kamene citrínu vyštípané přímo z drúzy.

Zlatá barva krásně spolupracuje s krystalky a vytváří tak velmi elegantní a zároveň nepřehlédnutelný šperk. Skvělé je, že s nimi můžete zářit na každé příležitosti.

Vše je ruční práce s láskou a citem tak, aby Vám každý jednotlivý kousek přinášel lehkost, lásku a vše další, co od něj budete potřebovat.

Ke každému páru náušnic Vám přijde rituál stejně tak, jako ke všem našim šperkům, který Vás provede tím, jak s minerálem zacházet a jak mu uložit záměr, kvůli kterému jste si právě jej pořídila.

Každý minerál čistíme posvátným dřevem, tak aby Vám přišel se svojí vlastní čistou osobností.

Citrín ve Vás probudí vnímání veškeré hojnosti, co Vám svět nabízí a přitáhne ji právě k Vám. Zároveň Vám pomůže odkrýt vaši nesmírnou vnitřní rozmanitost, kterou v sobě nosíte.

Zvolte si variantu:

785,00 Kč